Radiante 40/20/45-68.36 K

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD4020456836KE
- Teža: 139.00kg
- Dimenzije: 42.00cm x 77.00cm x 124.00cm
- SKU: PSRAD4020456836KE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 8 kW |
| Emisija - CO : | 0,739 g/Nm³ |
| Izkoristek : | 80,26 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,96 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 360 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 21 mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 18 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 144 cm, Širina : 76,5 cm, Globina : 41,5 cm, Teža : 139 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |