Radiante 550/20/57-66.44 H ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD55020576644HE
- Teža: 272.00kg
- Dimenzije: 58.00cm x 83.00cm x 151.00cm
- SKU: PSRAD55020576644HE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 8,0 | 11,0 kW |
| Emisija - CO : | 0,968 | 0,875 g/Nm³ |
| Izkoristek : | 326 | 280 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,7 | 10,5 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 280 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka. ECOplus |
| Potreben vlek : | 0,12 | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 19mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 151cm, Širina : 82,5 cm, Globina : 58.0 cm, Teža : 272 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |