Giorgio 11

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Georgio_11
- Teža: 95.00kg
- Dimenzije: 73.00cm x 43.90cm x 50.00cm
- SKU: EC_Georgio_11
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 11,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 87,0% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 180 – 230 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 73,0 cm Širina: 39,2 cm Višina 50,0 cm Teža: 95 kg Najmanjša velikost odprtine za namestitev kasete: Širina 62,0 x Višina 49,0 cm |
| Dimni izhod Ø : | Ø 150 mm Zgoraj |
| Povprečna poraba drv : | 2,5 kg/h |
| Potreben vlek dimnika : | 11 Pa |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,051% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 35 cm Zadaj: 25 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 46,0 cm Širina: 30,0 cm Višina 24,0 cm |
| Dolžina polen | 250 - 330 mm |
| V skladu s predpisi | EN13229 |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Stojalo Spodnji okvir Komplet zračnih kanalov |