Carlo

- .: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Carlo
- Teža: 260.00kg
- Dimenzije: 92.00cm x 52.90cm x 162.00cm
- SKU: EC_Carlo
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Carlo
Prednja plošča vrat iz stekla s črnim sitotiskomVermikulitna zgorevalna komora
Nastavljanje zgorevalnega zraka
Možnost sesanja zgorevalnega zraka od zunaj
Odpiranje vrat gor-dol z možnostjo nagibnega dostopa do 40% za priročno čiščenje stekla
Izbirni prezračevalni komplet dostopen iz zgorevalne komore
| Eva Calor | |
| Moč izgorevanja | 14,5 kW |
| Izhodna moč pri ogrevanju | 12,5 kW |
| Razred energetske ucinkovitosti | A+ |
| Izkoristek | 85,5% |
| Potreben vlek kamina | 10 Pa |
| Vrednost CO pri 13 % O2 | 0,051% |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 30 cm Zadaj: 22 cm Spredaj: 200 cm |
| Mere | Dolžina: 92,0 cm Širina: 502,9 cm Višina 162,0cm Teža: 260 kg Najmanjša velikost odprtine za namestitev vložka: Širina 83,3 x Višina 61,6 cm |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 70,0 cm Širina: 25,0 cm Višina 33,0 cm |
| Poraba drv | 3,5 kg/h |
| Dolžina polen | 250 - 500 mm |
| Prostornina ogrevanega prostora | 200 – 300 m2 |
| V skladu s predpisi | EN13229 |
| Odvod dimov | Ø 180 mm Zgoraj |
| Opcija | Komplet zračnih kanalov |