Radiante 60/57 RK ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: Radiante_60_RK_ECOplus
- Teža: 131.00kg
- Dimenzije: 53.00cm x 46.00cm x 130.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 7 kW |
| Emisija - CO : | < 0.08 % |
| Izkoristek : | 83.2 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 5.0 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 310 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka, ECOplus |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 16 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 18 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 123 cm, Širina : 46.2 cm, Globina : 53.4 cm, Teža : 138 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |