Diego 8

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Diego_8
- Teža: 88.00kg
- Dimenzije: 63.00cm x 39.20cm x 50.00cm
- SKU: EC_Diego_8
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 8,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 86,5% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 80 – 180 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 63,0 cm Širina: 39,2 cm Višina 50,0 cm Teža: 88 kg Najmanjša velikost odprtine za namestitev kasete: Širina 62,0 x Višina 49,0 cm |
| Dimni izhod Ø : | Ø 150 mm Zgoraj |
| Povprečna poraba drv : | 1,9 kg/h |
| Potreben vlek dimnika : | 11 Pa |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,051% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 35 cm Zadaj: 25 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 46,0 cm Širina: 30,0 cm Višina 24,0 cm |
| Dolžina polen | 250 - 350 mm |
| V skladu s predpisi | EN13229 |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Stojalo Spodnji okvir Komplet zračnih kanalov |