Radiante 600/57 K WW ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: Radiante_600/57_K_WW_ECOplus
- Teža: 158.00kg
- Dimenzije: 51.00cm x 59.00cm x 147.00cm
- SKU: Radiante_600/57_K_WW_ECOplus
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 9.4 kW voda, 4.6 kW zrak |
| Emisija - CO : | < 0.12 % |
| Izkoristek : | 81.1 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 10.2 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 308 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, DINplus, Eksterni dovod zraka, ECOplus, WW |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 18 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 18 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 146,5 cm, Širina : 58,5 cm, Globina : 50,9 cm, Teža : 158 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |