Radiante 950/2/57-70 K ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD95025770KE
- Teža: 269.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 76.00cm x 124.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 8 kW |
| Emisija - CO : | 0,875 g/Nm³ |
| Izkoristek : | 83,7 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 6.0 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 270 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 18 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 18 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 124 cm, Širina : 76 cm, Globina : 46 cm, Teža : 269 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |