Radiante 350 K - ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD350KE
- Teža: 145.00kg
- Dimenzije: 41.00cm x 75.00cm x 134.00cm
- SKU: PSRAD350KE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 9 kW |
| Emisija - CO : | 1,250 g/Nm³ |
| Izkoristek : | 86 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 6.8 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 285 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, Trajnožareče kurišče, DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 15 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 18 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 134 cm, Širina : 75 cm, Globina : 41 cm, Teža : 185 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |