HEAT 2G 80.50.01

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H2X 01
- Teža: 184.00kg
- Dimenzije: 49.00cm x 80.00cm x 96.00cm
- SKU: H2X 01
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 4,5 - 11,7 kW |
| Emisija - CO : | 7,45 % |
| Izkoristek : | 81,42 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 10,0 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 207 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Dimenzije | Višina : 96,4 cm, Širina : 79,9 cm, Globina : 46,7 cm, Teža : 184 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |