HEAT 3G L 88.66.04

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H3LJ 04
- Teža: 334.00kg
- Dimenzije: 56.00cm x 118.00cm x 165.00cm
- SKU: H3LJ 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 5,5 - 14,2 kW |
| Emisija - CO : | 10,73 % |
| Izkoristek : | 81 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,4 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 306 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Dimenzije | Višina : 165,3 cm, Širina : 118,4 cm, Globina : 55,8 cm, Teža : 334 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |