HEAT 3g L 66.50.04

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H3LE 04
- Teža: 233.00kg
- Dimenzije: 55.00cm x 96.00cm x 134.00cm
- SKU: H3LE 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 3,9 - 10,1 kW |
| Emisija - CO : | 13,9 % |
| Izkoristek : | 85 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,8 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 288 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Dimenzije | Višina : 133,6 cm, Širina : 96,4 cm, Globina : 54.8 cm, Teža : 233 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |