HEAT 2G 70.44.01

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H2P 01
- Teža: 164.00kg
- Dimenzije: 49.00cm x 70.00cm x 90.00cm
- SKU: H2P 01
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 4,5 - 11,7 kW |
| Emisija - CO : | 9,53 % |
| Izkoristek : | 80 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,1 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 260 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 15 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 90,2 cm, Širina : 69,9 cm, Globina : 49,0 cm, Teža : 164 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |