HEAT 2G 70.44.13

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H2P 13
- Teža: 133.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 70.00cm x 92.00cm
- SKU: H2P 13
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,8 - 7,3 kW |
| Emisija - CO : | 10,49 % |
| Izkoristek : | 85 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,3 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 213 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 15 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 92,3 cm, Širina : 69,9 cm, Globina : 37,0 cm, Teža : 133 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |