Radiante 50/57 K ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: Radiante_50/57_K
- Teža: 108.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 46.00cm x 131.00cm
- SKU: Radiante_50/57_K
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6 kW |
| Emisija - CO : | 0,937 g/Nm |
| Izkoristek : | 83,2 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,0 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 328 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 19 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 15 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 131 cm, Širina : 46 cm, Globina : 446cm, Teža : 108 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |