Radiante 550/20/45-66.44 H ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD55020456644HE
- Teža: 272.00kg
- Dimenzije: 63.00cm x 83.50cm x 138.40cm
- SKU: PSRAD55020456644HE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 11 kW |
| Emisija - CO : | < 0.1 % |
| Izkoristek : | 80.6 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 10.5 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 280 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka, ECOplus |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 19 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 138,4 cm, Širina : 83,5 cm, Globina : 63 cm, Teža : 272 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |