HARK 44 GT ECOplus - keramika

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK044GTE
- Teža: 224.00kg
- Dimenzije: 56.00cm x 58.00cm x 114.00cm
- SKU: HARK044GTE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Stiftung Warentest zmagovalec! Hark 44 GT ECOplus
Kaminska peč Hark 44 GT ECOplus je bila v Stiftung Warentest Izdaja 11/2011 nagrajena z ocena "Dobro 2.3". Od 12 testiranih naprav, so bili samo dve, nagrajene s to oceno. Hark 44 GT ECOplus, je bila ocenjena z najboljšo okoljsko učinkovitostjo.
Pri Kaminski peči Hark 44 GT ECOplus, se lahko odločite za oblogo vaše kaminske peči z uporabo različnih materialov. Izbirate lahko med kakovostnimi keramičnimi pečnicami v različnih glazurah, oblogo iz naravnega kamna Lojevec ali granita.
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 8 kW |
| Emisija - CO : | 0,10 % |
| Izkoristek : | 89,1 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,2 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 210° |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, Eksterni dovod zraka, ECOplus, DINplus |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 8 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 148,5 cm, Zadaj : 95,5 cm |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 390x 430 mm |
| Dimenzije | Višina : 114 cm, Širina : 58 cm, Globina : 56 cm, Teža : 260 kg |
| Barva korpusa : | Grafit, Titan |