HEAT 2G 59.44.13

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H2T 13
- Teža: 117.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 59.00cm x 88.00cm
- SKU: H2T 13
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,4 - 7,0 kW |
| Emisija - CO : | 10,6 % |
| Izkoristek : | 83 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,7 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 235 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 15 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 88,2 cm, Širina : 59,2 cm, Globina : 37,0 cm, Teža : 117 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |