DYNAMIC B2G 66.50.01N

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: DB2M 01N
- Teža: 188.00kg
- Dimenzije: 55.00cm x 72.00cm x 102.00cm
- SKU: DB2M 01N
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Romotop DYNAMIC B2G 66.50.01N
• vertical, even frame and door
• double glazing
• CAI - central air intake
• design printed glazing
• intended for convection as well as accumulation operation
• special COR-TEN steel sheeting
• suitable for low-energy houses
• new DOUBLE SPIN flue gas system
• back stoking
• build-up dimensions: 660 x 500 mm
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 3,9 - 10,1 kW |
| Emisija - CO : | 13,09 % |
| Izkoristek : | 85 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,8 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 257 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 101,5cm, Širina : 72,0 cm, Globina : 54,9 cm, Teža : 188 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |