Marica

- .: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Marica
- Teža: 152.00kg
- Dimenzije: 55.70cm x 42.90cm x 112.90cm
- SKU: EC_Marica
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Eva Calor | |
| Moč izgorevanja | 9,5 kW |
| Izhodna moč pri ogrevanju | 8,0 kW |
| Razred energetske ucinkovitosti | A+ |
| Izkoristek | 86,0% |
| Potreben vlek kamina | 10 Pa |
| Vrednost CO pri 13 % O2 | 0,052% |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 40 cm Zadaj: 20 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere | Dolžina: 55,7 cm Širina: 42.9 cm Višina 112,9 cm Teža: 152 kg |
| Masa gorilne komore | 13 kg |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 30,0 cm Širina: 28,0 cm Višina 49,0 cm |
| Poraba drv | 2,4 kg/h |
| Dolžina polen | 250 mm |
| Prostornina ogrevanega prostora | 140 – 200 m2 |
| V skladu s predpisi | EN13240 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Odvod dimov | Ø 150 mm - Zadaj - Zgoraj |
| Opcija | Zaščitna plošča: |