Brando

- .: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Brando
- Teža: 204.00kg
- Dimenzije: 77.60cm x 52.10cm x 86.50cm
- SKU: EC_Brando
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Eva Calor | |
| Moč izgorevanja | 14,5 kW |
| Izhodna moč pri ogrevanju | 12,5 kW |
| Razred energetske ucinkovitosti | A+ |
| Izkoristek | 86,0% |
| Potreben vlek kamina | 10 Pa |
| Vrednost CO pri 13 % O2 | 0,051% |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 28 cm Zadaj: 25 cm Spredaj: 150 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 40 W |
| Mere | Dolžina: 77,6 cm Širina: 52,1 cm Višina 86,5 cm Teža: 204 kg |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 53,0 cm Širina: 29,0 cm Višina 25,0 cm |
| Poraba drv | 3,4 kg/h |
| Dolžina polen | 250 - 350 mm |
| Prostornina ogrevanega prostora | 200 – 300 m2 |
| V skladu s predpisi | EN13240 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Odvod dimov | Ø 200 mm Zgoraj |
| Opcija | Zaščitna plošča: Daljinski upravljalnik: Vključen |