GREMIO 2

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: GRE 2
- Teža: 195.00kg
- Dimenzije: 43.00cm x 62.00cm x 146.00cm
- SKU: GRE 2
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,9-7,5 kW |
| Emisija - CO : | 862 mg/Nm3 |
| Izkoristek : | 80,6 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,9 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 261 °C |
| Potreben vlek : | 0,13 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 16 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Ne |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da cm |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 33,6 x 43,8 |
| Dimenzije | Višina : 145,5 cm, Širina : 61,7 cm, Globina : 43,2 cm, Teža : 195 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |