Carbel ATLAS

- .: Dobavljivo
- Brand: Carbel
- Model: HYP-ATLAS
- Teža: 170.00kg
- Dimenzije: 45.00cm x 67.50cm x 125.00cm
- SKU: HYP-ATLAS
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 10,0 kW |
| Emisija - CO : | 0,03 % |
| Izkoristek : | 83,9 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 7,2 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 245,5 °C |
| Potreben vlek : | 12,0 Pa |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Ne |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Ne |
| Eksterni dovod zraka : | ne |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): -- |
| Dimenzije | Višina : 125 cm, Širina : 67,5 cm, Globina : 45,0 cm, Teža : 150 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |