DYNAMIC 2G 66.50.01N

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: D2M 01N
- Teža: 205.00kg
- Dimenzije: 48.00cm x 50.00cm x 107.00cm
- SKU: D2M 01N
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 3,5 - 9,1 kW |
| Emisija - CO : | 13,09 % |
| Izkoristek : | 85 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,8 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 257 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 106,5cm, Širina : 50,0 cm, Globina : 48,2 cm, Teža : 134 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |