DYNAMIC 2G 66.50.13N

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: D2M 13N
- Teža: 159.00kg
- Dimenzije: 40.00cm x 72.00cm x 109.00cm
- SKU: D2M 13N
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,4 - 6,2 kW |
| Emisija - CO : | 9,54 % |
| Izkoristek : | 84 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,1 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 207 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 109,1 cm, Širina : 72,0 cm, Globina : 40,0 cm, Teža : 159 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |