Radiante 40/20/45-68.36 K

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD4020456836KE
- Teža: 139.00kg
- Dimenzije: 42.00cm x 77.00cm x 124.00cm
- SKU: PSRAD4020456836KE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,26 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 144 cm, Širina : 76,5 cm, Globina : 41,5 cm, Teža : 139 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 18 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 21 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 360 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,96 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,739 g/Nm³ |