HEAT R/L 2g S 60.44.33.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HL2SY 23, HR2SY 24
- Teža: 113.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 60.00cm x 98.00cm
- SKU: HL2SY 23, HR2SY 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 2,9 - 7,4 kW |
| Toplotni izkoristek : | 85,7 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 98,3 cm, Širina : 60,0 cm, Globina : 37,5 cm, Teža : 113 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 206 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,4 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,57 % |