HEAT R/L 3G L 81.51.40.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HL3LF 24, HR3LF 24
- Teža: 271.00kg
- Dimenzije: 63.00cm x 104.00cm x 135.00cm
- SKU: HL3LF 24, HR3LF 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6,0 - 15,6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 135.72 cm, Širina : 103,6 cm, Globina : 62,6 cm, Teža : 71 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 248 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 9,9 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,02 % |