HEAT 4G 59.44.14

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H4T 14
- Teža: 117.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 59.00cm x 88.00cm
- SKU: H4T 14
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 2,4 - 7,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 88,2 cm, Širina : 59,2 cm, Globina : 37,0 cm, Teža : 117 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 15 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 235 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,7 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,6 % |