KRATKI FLOKI S

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: FLOKI/S - L/R
- Teža: 121.79kg
- Dimenzije: 46.90cm x 61.90cm x 114.30cm
- SKU: FLOKI/S-L/R
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Oznake:
KRATKI FLOKI S
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 79.7 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 114,3 cm, Širina : 61,9 cm, Globina : 46,9 cm, Teža : 121,79 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 16 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 251 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,7 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0.073 % |