Radiante 350 K - ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD350KE
- Teža: 145.00kg
- Dimenzije: 41.00cm x 75.00cm x 134.00cm
- SKU: PSRAD350KE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 9 kW |
| Toplotni izkoristek : | 86 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 134 cm, Širina : 75 cm, Globina : 41 cm, Teža : 185 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 18 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 15 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 285 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6.8 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 1,250 g/Nm³ |