Radiante 50/57 K ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: Radiante_50/57_K
- Teža: 108.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 46.00cm x 131.00cm
- SKU: Radiante_50/57_K
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83,2 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | m3 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | 460 x 446 x 1310 mm |
| Teža : | 108 kg |
| Dimenzije vrat (VxŠxG) : | (VxŠxG) |
| Dimni izhod Ø : | Ø 15 cm |
| Zunanji zrak Ø : | 150 mm |
| Povprečna poraba drv : | kg/h |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | 19 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 328 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,0 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,937 g/Nm |
| Energijski razred | A+ |