INSET I-100

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Carbel
- Model: HYP - I-100
- Teža: 193.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 98.20cm x 59.20cm
- SKU: HYP - I-100
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 10,7 kW |
| Toplotni izkoristek : | 86,9 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 59,2cm, Širina : 28,2 cm, Globina : 46,0 cm, Teža : 193 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika ali Vermikulit |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | 19,28 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 193 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 7,58 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,090 % |