Lino

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Lino
- Teža: 93.00kg
- Dimenzije: 63.00cm x 43.90cm x 50.00cm
- SKU: EC_Lino
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 14,05 kW |
| Toplotni izkoristek : | 86,0% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 200 – 300 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 76,6 cm Širina: 50,9 cm Višina 58,3 cm Teža: 115 kg Najmanjša velikost odprtine za namestitev kasete: Širina 75,6 x Višina 56,4 cm |
| Dimni izhod Ø : | Ø 200 mm Zgoraj |
| Povprečna poraba drv : | 3,4 kg/h |
| Potreben vlek dimnika : | 10 Pa |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,051% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 28 cm Zadaj: 25 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 53,0 cm Širina: 29,0 cm Višina 25,0 cm |
| Dolžina polen | 250 - 500 mm |
| V skladu s predpisi | EN13229 |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Stojalo Spodnji okvir Komplet zračnih kanalov |