KRATKI NBC 1000/400

- .: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: NBC 1000/400
- Teža: 339.50kg
- Dimenzije: 62.30cm x 107.60cm x 147.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 15 kW |
| Izkoristek : | 78 % |
| Emisija - CO : | 0.91 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 16,5 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 267 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Dimenzije | Višina : 147 cm, Širina : 107,6 cm, Globina : 62,3 cm, Teža : 339,5 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |