KRATKI FLOKI L

- .: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: FLOKI/L - L/R
- Teža: 121.79kg
- Dimenzije: 46.90cm x 61.90cm x 114.30cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 12 kW |
| Izkoristek : | 85,4 % |
| Emisija - CO : | 0.092 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 9,3 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 233 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 120,4 cm, Širina : 89,9 cm, Globina : 49,4 cm, Teža : 121,79 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |