KRATKI FLOKI M

- .: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: FLOKI/M - L/R
- Teža: 154.54kg
- Dimenzije: 49.40cm x 79.90cm x 120.40cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Oznake:
KRATKI FLOKI M
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 10 kW |
| Izkoristek : | 83,6 kW |
| Emisija - CO : | 0.073 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,7 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 251 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 16 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 114,3 cm, Širina : 61,9 cm, Globina : 46,9 cm, Teža : 121,79 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |