HEAT U 3G L 50.52.70.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HU3LF 24
- Teža: 284.00kg
- Dimenzije: 58.00cm x 95.00cm x 138.00cm
- SKU: HU3LF 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 5,0 - 13,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 82,7 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 138,2 cm, Širina : 58,2 cm, Globina : 95.0 cm, Teža : 284 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.11 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | 28 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 270 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,1 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,07 % |