HARK Nika ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK_NIKA
- Teža: 270.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 55.00cm x 130.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 7 kW |
| Toplotni izkoristek : | 84.07 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 129,5 cm, Širina : 55,2 cm, Globina : 45,5 cm, Teža : 270 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 160.5 cm Zadaj : ne |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 15 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 335 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5.46 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | < 0.09 % |
| File name | Size | Action |
| Kaminska peč - Nika ECOplus | 635.99KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)