HARK 98 ECOplus - Keramika

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK098E
- Dimenzije: 46.00cm x 55.00cm x 130.00cm
- SKU: HARK098E
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 4-8 kW |
| Izkoristek : | 84.07 % |
| Emisija - CO : | < 0.09 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 5.46 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 335 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, Trajnožareče kurišče, DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 15 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 165.5 cm Zadaj : ne |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 130 cm, Širina : 55 cm, Globina : 46 cm, Teža : 201 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |