HARK LOVA ECOplus

- .: Ni dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK_LOVA
- Teža: 175.00kg
- Dimenzije: 51.00cm x 50.00cm x 115.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6 kW |
| Izkoristek : | 85,3 % |
| Emisija - CO : | 1,250 g/m3 |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,1 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 334 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, Trajnožareče kurišče, DINplus, RUA |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 13 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 151 cm Zadaj : ne |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 115 cm, Širina : 50 cm, Globina : 51,5 cm, Teža : 175 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |
| File name | Size | Action |
| Kaminska peč - Lova ECOplus | 327.55KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)