HARK TAIFUN

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK_TAIFUN
- Teža: 214.00kg
- Dimenzije: 57.00cm x 61.00cm x 110.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6-8 kW |
| Izkoristek : | 80,4 % |
| Emisija - CO : | 0,750 g/m3 |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,4 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 335° |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, DINplus |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 23 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 147 cm Zadaj : ne |
| Eksterni dovod zraka : | Da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Vermikulit |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 330 x 420 mm |
| Dimenzije | Višina : 109,5 cm Širina : 61 cm Globina : 57 cm Teža : 214 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |
| File name | Size | Action |
| Kaminska peč - Taifun | 222.54KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)