AVENSO ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: AVENSO ECOplus
- Teža: 220.00kg
- Dimenzije: 72.00cm x 97.00cm x 120.00cm
- SKU: AVENSO ECOplus
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6 - 8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 84.1 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 119,5 cm, Širina : 97,0 cm, Globina : 72 cm, Teža : 219,5 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 155 cm Zadaj : 102,5 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 19 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 295 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,6 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,750 g/m3 |
| File name | Size | Action |
| Avenso ECOplus | 621.71KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)