HARK OPERA B (Grande)

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK_OPERA_B_GRANDE
- Teža: 163.00kg
- Dimenzije: 47.00cm x 53.00cm x 113.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Kaminska peč - OPERA B (Grande), keramične pečnice, naravni kamen,Trajno gorenje in avtomatika.
Bauart / Izvedba: A1
Nazivna moč: 7 kW
Emisija CO: 0,750 g/m3
Masni tok dimnih plinov: 5,8 g/s
Potreben vlek: 0,12 mbar
Temperatura dimnih plinov: 357 °C
Višina: 135 cm / Širina: 53 cm / Globina: 47 cm
Teža v keramični oblogi: 182 kg
Teža v oblogi iz naravnega kamna: 244 kg
Dimniški priključek: 15 cm
Dimniški priključek zgoraj: 171 cm * / Dimniški priključek zadaj: ne
Eksterni dovod zraka: ne
Višina eksternega dovoda zraka: ne
Korpus dobavljiv v titan barvi
* mera od tal in do sredine dimniškega priključka z originalnim priključnim setom
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 5-7 kW |
| Izkoristek : | 81,4 % |
| Emisija - CO : | 0,750 g/m3 |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,8 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 357° |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, DINplus |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 27 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 171 cm Zadaj : ne |
| Eksterni dovod zraka : | ne |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Vermikulit |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 330 x 420 mm |
| Dimenzije | Višina : 135 cm Širina : 53 cm Globina : 47 cm Teža : 182 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |
| File name | Size | Action |
| Opera B (Grande) | 282.21KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)