Carbel ATLAS

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Carbel
- Model: HYP-ATLAS
- Teža: 170.00kg
- Dimenzije: 45.00cm x 67.50cm x 125.00cm
- SKU: HYP-ATLAS
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 10,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83,9 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 125 cm, Širina : 67,5 cm, Globina : 45,0 cm, Teža : 150 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Ne |
| Zunanji zrak Ø : | ne |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 12,0 Pa |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 245,5 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 7,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,03 % |