KRATKI NBC 500/500

- .: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: NBC 500/500
- Teža: 238.00kg
- Dimenzije: 71.90cm x 57.60cm x 147.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 8 kW |
| Izkoristek : | 83,5 % |
| Emisija - CO : | 0.085 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,1 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 198 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Dimenzije | Višina : 147 cm, Širina : 57,6 cm, Globina : 71,9cm, Teža : 238 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |