HEAT 3G L 110.50.04

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H3LG 04
- Teža: 327.00kg
- Dimenzije: 55.00cm x 140.00cm x 133.00cm
- SKU: H3LG 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 12,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83,2 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 300 m3 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | 1404 x 584 x 1336 |
| Teža : | 315 kg |
| Dimni izhod Ø : | 250 mm |
| Zunanji zrak Ø : | 150 mm |
| Povprečna poraba drv : | 3,4 kg/h |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 12 Pa |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Temperatura dimnih plinov : | 227 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 11,8 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 8,45 % |