HEAT T 3G L 88.50.04

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HT3LF 04
- Teža: 357.00kg
- Dimenzije: 59.00cm x 119.00cm x 143.00cm
- SKU: HT3LF 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 5,8 - 15,1 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,5 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 142,6 cm, Širina :118,6 cm, Globina : 58.5 cm, Teža : 347 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 270 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 9,4 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,95 % |