HEAT C 3G L 65.52.31.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HC3LH 24
- Teža: 216.00kg
- Dimenzije: 56.00cm x 81.00cm x 134.00cm
- SKU: HC3LH 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,9 - 10,1 kW |
| Toplotni izkoristek : | 82,93 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 134,2 cm, Širina : 80,7 cm, Globina : 56.0 cm, Teža : 216 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 221 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,9 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,35 % |