Radiante 550/20/57-66.29 H ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD55020576629HE
- Teža: 232.00kg
- Dimenzije: 83.00cm x 47.00cm x 150.40cm
- SKU: PSRAD55020576629HE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,7 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 150,4 cm, Širina : 83,0 cm, Globina : 47,0 cm, Teža : 232 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 18 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | 19 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 326 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,7 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,968 g/Nm³ |